![Ανταγωνιστική η Εθνική… λύγισε στο τέλος απο τη Γερμανία](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2024/01/Football-News-Animated-VIdeo-720-×-350px.gif)
Ανταγωνιστική η Εθνική… λύγισε στο τέλος απο τη Γερμανία
Η Εθνική μας σε όλο το παιχνίδι ήταν ανταγωνιστική, προηγήθηκε στο σκορ, δημιούργησε ευκαιρίες αλλά στο τέλος λύγισε απο την Γερμανική ομάδα με 2-1. Στο τέλος του παιχνιδιού κέρδισε τις εντυπώσεις.
Τι έλειπε; Η κατοχή μπάλας, ο παίκτης στη μεσαία γραμμή που θα δώσει το ρυθμό, η αυτοπεποίθηση στον ανασταλτικό τομέα και το σούτ έξω απο την περιοχή.
Τι είχε; Φουλ πίεση ψηλά, δυναμικό και γρήγορο παιχνίδι, καλή μεταφορά μπάλας στην αντεπίθεση, έξυπνες τελικές, εξαιρετικό α’ μέρος στο «Μπορούσια Παρκ».