![ΣΤΟ CITY ΠΗΓΑΙΝΕΙ O ΟΜΙΛΟΣ MYTILINEOS](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2021/03/mytilineos.jpg)
ΣΤΟ CITY ΠΗΓΑΙΝΕΙ O ΟΜΙΛΟΣ MYTILINEOS
«Τα οράματά μου εξελίσσονταν πάντα σταδιακά: Όταν έφτανα στον στόχο, έθετα έναν επόμενο», είχε πει ο Ευάγγελος Μυτιληναίος τον Δεκέμβριο του 2022, όταν παρουσίασε τη νέα δομή της Mytilineos. O επόμενος στόχος είχε τεθεί από τότε και δεν ήταν άλλος από την εισαγωγή της εταιρείας στο Χρηματιστήριο του Λονδίνου.
![](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2018/09/toparon-logo-e1593230521673.jpg)
ΤΟ ΠΑΡΟΝ
*ΠΡΟΣΟΧΗ – Σημειώνεται πως το παρον άρθρο δεν συνιστά ούτε δύναται να ερμηνευθεί ως προσφορά προς πώληση ή προσέλκυση προτάσεων για την αγορά κινητών αξιών.