![«Πολιτικοποιούν» την κτηματογράφηση…](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2019/08/toparon.jpg)
«Πολιτικοποιούν» την κτηματογράφηση…
«Πολιτικοποιούν» την κτηματογράφηση…
Ο πρώην πρόεδρος του Δικηγορικού Συλλόγου Κέρκυρας Γιάννης Βραδής γράφει στην ιστοσελίδα enimerosi.com ότι «η ερμηνεία της σιβυλλικής αποστροφής του προέδρου του Δικηγορικού Συλλόγου Κέρκυρας “οψόμεθα ες Φιλίππους” είναι ότι η απάντηση των πολιτών στην τακτική που ακολουθήθηκε από την κυβέρνηση στην κτηματογράφηση της Κέρκυρας θα δοθεί στις επικείμενες ευρωεκλογές».
Δεν… ανακόπτεται
Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Εργαζομένων Κτηματολογίου ενημέρωσε τη διοίκηση και το σύνολο των εργαζομένων του Κτηματολογίου ότι, σύμφωνα με την υπ’ αριθ. 1426/10.04.2024 απόφαση, απορρίφθηκε η αίτηση ανακοπής του ετέρου Σωματείου Εργαζομένων Κτηματολογίου (ΣΕΚΤ) και συνεχίζει, όπως εδώ και πενήντα έτη, να εκπροσωπεί με μαχητικότητα, τόλμη και σθένος τα μέλη του.
![](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2018/09/toparon-logo-e1593230521673.jpg)
ΤΟ ΠΑΡΟΝ