![ΠΥΡΚΑΓΙΕΣ… Πόσο ακόμη!](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2023/08/fotia-argos2.jpg)
ΠΥΡΚΑΓΙΕΣ… Πόσο ακόμη!
Πυρκαγιά στην περιοχή Ακοβα Άργους
Πυρκαγιά ξέσπασε στην περιοχή Ακοβα Άργους πίσω από την πόλη ,στο σημείο επιχείρησαν επίγειες δυνάμεις από την Πυροσβεστική υπηρεσία Ναυπλίου και Άργους , καθώς και εναέριες δυνάμεις , Τετάρτη 23 Αυγούστου 2023.
Δύσκολη η κατάσταση στην Πάρνηθα με το πύρινο μέτωπο να κινείται πλέον μέσα στην χαράδρα, βόρεια του οικισμού Αγίας Παρασκευής και πλέον βρίσκεται στην αρχή του Δρυμού.