![Στόχος ΣΕΒ](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2020/11/papalexopoulos.jpg)
Στόχος ΣΕΒ
[Ανάλεκτα]
«Ο στόχος να αυξηθεί η συμμετοχή της βιομηχανίας στο ΑΕΠ σε 15% είναι απόλυτα εφικτός πριν από το 2030», υποστηρίζει ο πρόεδρος του Τιτάνα και του ΣΕΒ Δημήτρης Παπαλεξόπουλος, δεδομένου ότι ήδη έφτασε στο 13,7% το 2021.
[Ανάλεκτα]
«Ο στόχος να αυξηθεί η συμμετοχή της βιομηχανίας στο ΑΕΠ σε 15% είναι απόλυτα εφικτός πριν από το 2030», υποστηρίζει ο πρόεδρος του Τιτάνα και του ΣΕΒ Δημήτρης Παπαλεξόπουλος, δεδομένου ότι ήδη έφτασε στο 13,7% το 2021.