![Κτηματολόγιο: Από Παλλήνη… Χολαργό](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2020/02/kthmatografisi.jpg)
Κτηματολόγιο: Από Παλλήνη… Χολαργό
Νέα αναπληρώτρια γενική διευθύντρια του Κτηματολογίου για την επιτάχυνση της μετατροπής όλων των υποθηκοφυλακείων σε κτηματολογικά γραφεία αναλαμβάνει η τοπογράφος μηχανικός Δήμητρα Μπίθα, η οποία διετέλεσε προϊστάμενη του Τμήματος Τεχνικών Έργων του Δήμου Παλλήνης και πέρυσι βραβεύτηκε, μεταξύ άλλων, για το Σχέδιο Βιώσιμης Ανάπτυξης και Αστικής Κινητικότητας. Δήμητρα, καλή θητεία.
Έντυπη έκδοση ΤΟ ΠΑΡΟΝ