![Η Σούπερ Λίγκ 2 και το νέο έτος ίσως είναι… Στριμωγμένο](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2020/12/SuperLeagueLogo.jpg)
Η Σούπερ Λίγκ 2 και το νέο έτος ίσως είναι… Στριμωγμένο
Στριμωγμένο θα είναι το πρόγραμμα, όταν με το καλό ξεκινήσει το πρωτάθλημα της δεύτερης κατηγορίας.
Η προφανής λύση, που είναι να κοπούν τα πλέι οφ και πλέι άουτ στο τέλος της περιόδου, δεν μπορεί να προωθηθεί, αφού με την προοπτική αυτή θα υπογραφεί η συμφωνία με την ΕΡΤ για τα τηλεοπτικά δικαιώματα της λίγκας.
Απέναντι στη δημόσια τηλεόραση οι επιτελείς της Σούπερ Λίγκ 2 έχουν δεσμευθεί πως τα πλέι οφ θα παραμείνουν στο πρόγραμμα, ακόμη κι αν χρειαστεί να δίνουν αγώνες επί μακρόν το καλοκαίρι.
Έντυπη έκδοση ΤΟ ΠΑΡΟΝ