![MYTILINEOS: Γιάννης Αντετοκούμπο και Protergia μαζί – Κάνε το αδύνατο να συμβεί](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2020/08/protergia-antetonkoumpo.jpg)
MYTILINEOS: Γιάννης Αντετοκούμπο και Protergia μαζί – Κάνε το αδύνατο να συμβεί
H Protergia, ο Τομέας Ηλεκτρικής Ενέργειας και Φυσικού Αερίου της MYTILINEOS, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον Γιάννη Αντετοκούμπο.
Η Γενική Διευθύντρια Επικοινωνίας και Στρατηγικής Marketing της MYTILINEOS, Βίβιαν Μπουζάλη, δήλωσε: «Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι και υπερήφανοι που υποδεχόμαστε τον Γιάννη Αντετοκούμπο στην οικογένειά μας. Είμαστε σίγουροι ότι μαζί θα δώσουμε όση ενέργεια χρειάζεται, ώστε… Να κάνουμε το αδύνατο να συμβεί».