![Κύκλος ιδεών: Η πανδημία και οι αντοχές της Ελληνικής Οικονομίας – Διαδικτυακή συζήτηση για την επόμενη ημέρα](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2020/04/mytilineos-1.jpg)
Κύκλος ιδεών: Η πανδημία και οι αντοχές της Ελληνικής Οικονομίας – Διαδικτυακή συζήτηση για την επόμενη ημέρα
Οι πρωτόγνωρες καταστάσεις που ζούμε μας έχουν περιορίσει, αλλά ο εποικοδομητικός και ουσιαστικός διάλογος οφείλει να συνεχιστεί για να μπορέσουμε να ανακτήσουμε τις δυνάμεις μας, όταν ο πλανήτης βγει από αυτήν την περιπέτεια.
Επιστρατεύοντας την τεχνολογία, ο Κύκλος Ιδεών διοργανώνει μία δημόσια διαδικτυακή συζήτηση για τις αντοχές της Ελληνικής οικονομίας. Θα συμμετάσχουν εκπρόσωποι των βασικών πυλώνων της ελληνικής οικονομίας και κοινωνίας, ανάμεσά τους και ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος της MYTILINEOS, Ευάγγελος Μυτιληναίος.