![Παλιό, αλλά έχει ενδιαφέρον…](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2019/05/proedros-ste-aik-sakellaropoulou.jpg)
Παλιό, αλλά έχει ενδιαφέρον…
Ξέρετε ποιος ήταν ο πρώτος άνθρωπος που ενημέρωσε η Αικ. Σακελλαροπούλου, λίγες ώρες πριν από την επίσημη ανακοίνωση ότι είναι η τελική επιλογή του Κυρ. Μητσοτάκη για την Προεδρία της Δημοκρατίας; Ο διευθυντής του γραφείου του Αλ. Τσίπρα και πρώην υπουργός Δικαιοσύνης Μ. Καλογήρου.
Δεν γνωρίζω αν το έκανε για να εξασφαλίσει τη συναίνεση του ΣΥΡΙΖΑ ή για να εξοφλήσει παλαιότερα γραμμάτια που τους… χρωστούσε από την πενταετία 2015 – 2019.