![Κατέβηκε ο… γενικός](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2017/10/kthmatolog.jpg)
Κατέβηκε ο… γενικός
Εκ παραδρομής γράψαμε ότι ο πρόεδρος του Κτηματολογίου, καθηγητής Δημήτρης Σταθάκης, βρέθηκε προ δεκαημέρου στη Ρόδο.
Η αλήθεια είναι ότι πήγε ο γενικός διευθυντής Στέφανος Κοτσώλης, ο οποίος συναντήθηκε με εκπροσώπους των τοπικών φορέων και ενημερώθηκε για τα προβλήματα που εντοπίζονται στη λειτουργία του Κτηματολογίου στη Ρόδο, όπως η υποστελέχωσή του, η έλλειψη και η μηχανοργάνωση.