![Ο Λισάντρο Σεμέντο βγάζει… μάτια στις πρώτες αγωνιστικές με τον ΟΦΗ](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2019/10/lisandro-semento.jpg)
Ο Λισάντρο Σεμέντο βγάζει… μάτια στις πρώτες αγωνιστικές με τον ΟΦΗ
Ο Λισάντρο Σεμέντο βγάζει… μάτια στις πρώτες αγωνιστικές με τον ΟΦΗ (3 γκολ, 1 ασίστ) και οι εμφανίσεις του μόνο απαρατήρητες δεν έχουν περάσει. O νεαρός εξτρέμ έχει… γυαλίσει στον Ολυμπιακό αλλά και στην ΑΕΚ.
Οι ερυθρόλευκοι παρακολουθούν την περίπτωση του 23χρονου από το Πράσινο Ακρωτήρι, ο οποίος αγωνίζεται ως δανεικός στους Κρητικούς από την ολλανδική Φορτούνα Σιτάρντ, ενώ και απ’ την «Ένωση» έγινε ερώτηση σχετικά με το ιδιοκτησιακό του καθεστώς.
Φωτό: sdna.gr