![Δήμος Ηρακλείου Αττικής: Πρόσκληση Φεστιβάλ «Μείνε ενεργός μετά τα 50»](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2019/10/ΑΦΙΣΑ_Α3-FINAL-1.jpg)
Δήμος Ηρακλείου Αττικής: Πρόσκληση Φεστιβάλ «Μείνε ενεργός μετά τα 50»
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Έχουμε τη χαρά να σας προσκαλέσουμε σ΄ένα ξεχωριστό ΦΕΣΤΙΒΑΛ με θέμα: «ΜΕΙΝΕ ΕΝΕΡΓΟΣ ΜΕΤΑ ΤΑ 50», που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 12 Οκτωβρίου & ώρα 9.30 π.μ – 2.00 μ.μ στο Πολιτιστικό Κέντρο «Ηλέκτρα Αποστόλου» (Κουντουριώτου 18 & Νεότητος, Ηράκλειο).
Καλεσμένοι μικροί και μεγάλοι από 5-105 ετών! Σας περιμένουμε, θα είμαστε όλοι εκεί!
Είσοδος ελεύθερη
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
50ΚΑΙ ΕΛΛΑΣ
![](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2019/10/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-FINAL_Page_1.jpg)
![](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2019/10/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-FINAL_Page_2.jpg)
![](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2019/10/ΑΦΙΣΑ_Α3-FINAL.jpg)