![Καμπάνια… κατόπιν εορτής](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2019/07/kalogiannakhs-mixalhs.jpg)
Καμπάνια… κατόπιν εορτής
«Το χαρακτηριστικότερο παράδειγμα της έλλειψης προετοιμασίας ήταν η καθυστερημένη καμπάνια προώθησης του προγράμματος, η οποία, παρότι έπρεπε να ξεκινήσει τον περασμένο Νοέμβριο, ξεκίνησε πριν από λίγες ημέρες, μετά το συνηθισμένο εξάμηνο διάστημα υποβολής δηλώσεων».
Τάδε έφη ο πρόεδρος των Τοπογράφων Μιχάλης Καλογιαννάκης στο «Βήμα» της περασμένης Κυριακής. Δεν έχει άδικο…
Φωτό: koinoniki.gr