![Ποιον να εμπιστευθούμε;](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2017/11/giannaras-1.jpg)
Ποιον να εμπιστευθούμε;
…διερωτάται στην κατάληξη της επιφυλλίδας του στην «Καθημερινή» ο καθηγητής Χρήστος Γιανναράς:
«Μετά το ανοσιούργημα των Πρεσπών οι πιθανότητες να έχουμε και οι Έλληνες τη μοίρα των Κούρδων και των Παλαιστινίων, των Βορειοηπειρωτών και των Βορειοκυπρίων, αυξήθηκαν εφιαλτικά. Ποιον να εμπιστευθούμε; Υποδείξεις δεν τελεσφορούν. Η ευθύνη της ψήφου μας στις επερχόμενες εκλογές γεννάει φόβο και τρόμο».