![Ματαιώνονται οι αυριανές τελετές Αγιασμού των Υδάτων στις πισίνες του δήμου Νεάπολης-Συκεών](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2019/01/theofaneia.jpg)
Ματαιώνονται οι αυριανές τελετές Αγιασμού των Υδάτων στις πισίνες του δήμου Νεάπολης-Συκεών
ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων, και κατόπιν συνεννόησης με την Ι.Μ. Νεαπόλες – Σταυρουπόλεως και Συκεών, ματαιώνονται και δεν θα πραγματοποιηθούν οι δυο τελετές Αγιασμού των υδάτων και κατάδυσης του Τιμίου Σταυρού, που επρόκειτο να γίνουν αύριο, Κυριακή 6 Ιανουαρίου 2019, στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Συκεών και στη δημοτική πισίνα της Νεάπολης (περιοχή Στρεμπενιώτη).
Φωτό: life-events.gr