![Συμφωνία της Τράπεζας Πειραιώς με την ERGO Ασφαλιστική](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2017/10/TRAP-PEIRAIOS.jpg)
Συμφωνία της Τράπεζας Πειραιώς με την ERGO Ασφαλιστική
Η Τράπεζα Πειραιώς Α.Ε. ανακοινώνει ότι συμφώνησε με την ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ Α.Ε. – θυγατρική του παγκόσμιου ασφαλιστικού Ομίλου Munich Re – την επέκταση της υφιστάμενης συνεργασίας τους σε προϊόντα γενικών ασφαλειών μέχρι το 2030. Η υπογραφείσα συμφωνία απηχεί και ενισχύει την άριστη συνεργασία των δύο πλευρών στον τομέα των τραπεζοασφαλειών στην Ελλάδα.”