![Μουσική από τη Φιλαρμονική Ορχήστρα στο Α2 Κέντρο Αγάπης και Αλληλεγγύης](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2018/10/IMG_7249.jpg)
Μουσική από τη Φιλαρμονική Ορχήστρα στο Α2 Κέντρο Αγάπης και Αλληλεγγύης
Η Φιλαρμονική Ορχήστρα Πνευστών του Δήμου Πειραιά, βρέθηκε χθες στο Α2 Κέντρο Αγάπης και Αλληλεγγύης, όπου ψυχαγώγησε τα μέλη του με γνωστές μελωδίες.
Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο των ψυχαγωγικών δράσεων που υλοποιεί η Φιλαρμονική Ορχήστρα του Δήμου Πειραιά, ενώ τα μέλη του Α2 Κέντρου Αγάπης και Αλληλεγγύης είχαν την ευκαιρία να ακούσουν γνώριμες μουσικές.