![Κάλλιο αργά… παρά αργότερα](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2017/11/akinita-1.jpg)
Κάλλιο αργά… παρά αργότερα
Το διοικητικό συμβούλιο του Ελληνικού Κτηματολογίου προσαυξήθηκε (με έξι μήνες καθυστέρηση) κατά δύο νέα μέλη, που υπέδειξε ο υπουργός Δικαιοσύνης, όπως προέβλεπε ο νόμος για τη συγχώνευση του Κτηματολογίου με τα υποθηκοφυλακεία.
Τη δικηγόρο Θεονύμφη Τζώρα και τη γραμματέα του Πανελλήνιου Συλλόγου Υπαλλήλων Έμμισθων Υποθηκοφυλακείων και Κτηματολογικών Γραφείων Βασιλική Σιαπάτη.