![Κι άλλα ερωτήματα: Γιατί δεν έχει γίνει και ληφθεί υπόψη η χάραξη του αιγιαλού;](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2017/11/akinita.jpg)
Κι άλλα ερωτήματα: Γιατί δεν έχει γίνει και ληφθεί υπόψη η χάραξη του αιγιαλού;
Κι άλλα ερωτήματα και συνεχίζουν: «Γιατί δεν έχει γίνει και ληφθεί υπόψη η χάραξη του αιγιαλού; Γιατί δεν δηλώθηκαν υποχρεωτικά και εμπροθέσμως τα δημόσια κτήματα και τα δάση; Γιατί παραδίνονται μελέτες με χιλιάδες λάθη, τα οποία, μάλιστα, οι δικαίως αγανακτισμένοι πολίτες καταλογίζουν στους μη έχοντες ουδεμία ανάμειξη και ευθύνη υποθηκοφύλακες και δικαστές;».