![Η παραλία της Σαρωνίδας θα είναι αυτό το καλοκαίρι πιο καθαρή!](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2018/07/saronida.jpg)
Η παραλία της Σαρωνίδας θα είναι αυτό το καλοκαίρι πιο καθαρή!
Με πρωτοβουλία της P&G και της ΑΒ Βασιλόπουλος και με τη συμμετοχή Εθελοντών και Δυτών συνεχίστηκαν οι δράσεις καθαρισμού ακτών του προγράμματος «Προσφέρω».
50 εθελοντές και δύτες βρέθηκαν στην παραλία της Σαρωνίδας το Σάββατο 7 Ιουλίου όπου πραγματοποίησαν καθαρισμό της ακτής και του βυθού. Οι συμμετέχοντες κατάφεραν να συλλέξουν 360 κιλά απορριμμάτων και να παραδώσουν την ακτή πιο καθαρή και ασφαλή για όλους.