![Στα λόγια μόνο…](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2017/11/aygenakis.jpg)
Στα λόγια μόνο…
«Η Ελλάδα πρέπει να γίνει η χώρα της πραγματικής αξιοκρατίας και των ίσων ευκαιριών», τόνισε ο γραμματέας της ΝΔ, βουλευτής Ηρακλείου Λευτέρης Αυγενάκης στην ομιλία του στη 2η Συνδιάσκεψη της φοιτητικής νεολαίας της ΝΔ, της ΔΑΠ – ΝΔΦΚ, που έγινε στο Ηράκλειο με θέμα:
«Ο ρόλος των προγραμμάτων μεταπτυχιακών σπουδών στη σύνδεση των Ανωτάτων Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων με την αγορά εργασίας». Μία μόνο ερώτηση έχω, φίλε Λευτέρη:
Όποτε κυβέρνησε το κόμμα σου, πότε υπήρξε αξιοκρατία και ίσες ευκαιρίες για όλους, χωρίς την επίδειξη κομματικής ταυτότητας;