![Ζαραλίκος στο Σταυρό του Νότου Plus (Stand Up Comedy)](https://www.paron.gr/wp-content/uploads/2018/01/19511100_1904513899786526_8355111315811847805_n.jpg)
Ζαραλίκος στο Σταυρό του Νότου Plus (Stand Up Comedy)
Ο Χριστόφορος Ζαραλίκος ξανά για 4η χρονιά στον Σταυρό του Νότου από την Παρασκευή 19 Ιανουαρίου και κάθε Παρασκευή για 8 παραστάσεις γεμίζοντας τη σκηνή με άφθονο γέλιο με το χαρακτηριστικό Stand Up Comedy του Χ. Ζαραλίκου.
Στην νέα stand up comedy παράσταση του Χριστόφορου Ζαραλίκου θα υπάρχει – όπως πάντα – πολιτική σάτιρα μέχρι να του βάλουν τσιμέντο στα πόδια και να τον πετάξουν στην θάλασσα!
Ηχοληψία: Κωνσταντίνος Χαϊκάλης.